Superfarmář

2017
5900221020175
Témata her : Příroda
Výrobci her : Granna Granna
Věková kategorie : od 4 do 7 od 4 do 7
Obtížnost : Snadná Snadná
Míra náhody : Velká Velká
Komunikace : Mírná Mírná
Strategie : Žádná Žádná
275,00 Kč
Původní cena: 549,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Superfarmář


Staňte se správným superfarmářem, zabývejte se chovem domácích zvířat, rozšiřujte své stádo. Ovšem dávejte si také pozor, stádo obchází liška a vlk a snaž se zabránit tomu, aby se tvá zvířata stala jejich kořistí.

O hře:

Hra Superfarmář má velmi zajmavou historii. Hra vznikla již někdy před 50-ti lety a jejím tvůcrem je Karol Borsuk. Hráče nutí hra počítat, předvídat, plánovat a kalkulovat s riziky, jelikož pravidla se opírají o zásady matematiky a logiky. Tato hra zábavnou formou učí nejen děti, ale i rodiče myslet a strategicky jednat.
V této verzi jsou speciálně modelované figurky, toto vydání velmi převyšuje předchozí verzi Superfarmář a to grafickým zpracováním. Navíc jsou zde také pěkné hrací desky, na které si můžete pokládat vámi ukořistěná zvířátka.

Jak se Superfarmář Deluxe hraje:

Hráči ve hře házejí oběma kostkami. Pokud se stane, že padne pár stejného zvířete, hráč dostane totéž další zvíře. Také je možné před každým tahem požádat o výměnu, ta funguje následovně: za 1 ovci můžete dostat 6 králíků, za 1 prase 2 ovce, za 1 krávu 3 prasata, za 1 koně 2 krávy, za 1 malého psa 1 ovci, za 1 velkého psa 1 krávu.
Dále vám ještě může padnout na kostce vlk a liška. Pokud padne liška, hráč ztrácí malého psa, pokud ho nemá ztratí všechny králíky. Jestliže na kostce padne vlk, ztrácí velkého psa nebo všechny zvířata, kromě králíků a koně.

Obsah balení:

 • 4 hrací plochy - ohrady
 • 2 různé dvanáctistěnné kostky
 • 120 kartiček s obrázky zvířat ( 60 králíků, 24 ovcí, 20 prasat, 12 krav, 4 koně)
 • 4 figurky malých psů
 • 2 figurky velkých psů
 • pravidla hry

Vlastnosti produktu: Superfarmář

Délka hraní

30 minut

Věk (od)

7

Věk (do)

99

Počet hráčů

2-4Zatím žádný komentář

  Nový komentář k Superfarmář

  Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

  sad_smile whatchutalkingabout_smile kiss tounge_smile regular_smile wink_smile cake broken_heart lightbulb envelope confused_smile devil_smile shades_smile teeth_smile angel_smile thumbs_up omg_smile embaressed_smile thumbs_down heart