O nákupu

Na této stránce naleznete informace o samotném nákupu.

Ceny balného a poštovného

Cena za poštovné a balné u klasického balíku na dobírku je paušálně stanovena na 82 Kč bez DPH (99 Kč vč. DPH) při odběru zboží do hodnoty 1000Kč. Při odběru nad 1000 Kč je poštovné zdarma.

Cena za expresní balík na dobírku (dodání do druhého dne od podání na poštu) je stanovena na 116 Kč bez DPH (139 Kč vč. DPH) při odběru zboží do hodnoty 2500Kč. Při odběru nad 2500 Kč je poštovné a balné 33 Kč bez DPH (39 Kč vč. DPH).

Při platbě převodem je poštovné 74 Kč bez DPH (89 Kč vč. DPH) opět do částky 1000 Kč, nad tuto částku je poštovné a balné zdarma. Pokud platíte převodem, tak při objednávce Vám budou v krátké době sděleny všechny platební údaje. Po uhrazení Vámi zaplacené částky na náš účet bude Vaše zboží ihned expedováno. Mějte ale prosím na paměti, že platba převodem prodlouží dobu dodání o nejméně tři pracovní dny.

Dodací lhůty a skladové zásoby

Informace o dostupnosti zboží na skladě je napsána u každé položky. Pokud je zboží skladem, dáváme ho druhý pracovní den na poštu. Dodací lhůta trvá obvykle týden, při odeslání expresním balíkem 2 dny.

Pokud zboží nemáme na skladě, tak se dodací lhůta prodlužuje většinou na 14 dní, u "vzácných" položek se může lhůta protáhnout až na jeden měsíc. O této skutečnosti budete informováni emailem.

Doprava zboží na Slovensko

Poštovné na Slovensko je 249Kč bez DPH (299Kč vč. DPH) a dodací lhůty se pohybují zhruba do 10 pracovních dní.

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás prosím kontaktovat na emailu shops@retailys.com či na telefonu +420 376 383 611