Moto GP

15976
8412668159761
Kolekce : Sport
Výrobci : Educa Educa
125,00 Kč
Původní cena: 249,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Moto GP

Průjezd ostrou zatáčkou na závodním okruhu, nakloněná těla závodníků až téměř k zemi - v motocyklových oblecích a ochranných přilbách, to je působivý a adrenalinový obrázek pro všechny příznivce motorismu na puzzle Moto GP. Zatáčky jsou na motocyklu snad to nejhezčí. Čím je zatáčka prudší a čím vyšší je rychlost, tím je třeba více naklonit motocykl jejím směrem. Sestavte si puzzle, na němž můžete obdivovat odvahu a zručnost motocyklových závodníků.

Moto GP je zkratka pro Mistrovství světa silničních motocyklů na uzavřených závodních okruzích, nejprestižnější seriál motocyklových závodů. Je pokládán za vrchol motocyklového sportu, podobně jako je u automobilového sportu Formule 1. Jednotlivé závody jsou označovány jako Grand Prix (velká cena). Čeští jezdci nikdy mistrovství nevyhráli, ale za nejúspěšnější jsou považováni František Šťastný, Gustav Havel či Karel Abraham. 

Lepidlo zdarma

U puzzle "Moto GP" je v krabici přiloženo zdarma lepidlo.

Výrobce Educa

Puzzle od výrobce Educa ze španělské Barcelony jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších puzzle dneška. Jednotlivé puzzle jsou raženy z pevné desky, jejíž kvalitní provedení zabraňuje tvorbě známého papírového prachu. Zákazníci také mohou ocenit službu garance ztraceného dílku, kdy je chybějící dílek doposlán. I to může být důvod, proč puzzle Moto GP koupit.


Vlastnosti produktu: Moto GP

Rozměry

48x34cm

Počet dílků

500Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Moto GP

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    broken_heart embaressed_smile sad_smile envelope wink_smile shades_smile angel_smile confused_smile regular_smile thumbs_up whatchutalkingabout_smile heart cake tounge_smile devil_smile omg_smile lightbulb thumbs_down kiss teeth_smile