Kvarteto s plastelínou

2054
5900221020540
Témata her : Znalostní hra
Výrobci her : Granna Granna
Věková kategorie : od 4 do 7 od 4 do 7
Obtížnost : Snadná Snadná
Míra náhody : Velká Velká
Komunikace : Velká Velká
Strategie : Mírná Mírná
60,00 Kč
Původní cena: 119,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Kvarteto s plastelínou

Kvarteto patří mezi jednu z nejznámějších a nejoblíbenějších dětských her. Hra je velice jednoduchá, napínavá a zajímavá. Zvítězíte právě vy ?

O hře:

Kvarteto je oblíbená, dětská, karetní hra pro 3 až 4 hráče od 3 let.

Jak se kvarteto hraje:

Kvarteto je karetní hra. Všechny karty nejprve zamíchejte a rozdejte mezi všechny hráče. Hru začíná hráč, který sedí po levici rozdávajícího hráče. Začínající hráč se nejprve podívá, jaké karty má v ruce aby věděl, které bude teprve potřebovat. Poté má možnost zeptat se kteréhokoliv hráče na konkrétní kartu. Pokud ji dotazovaný má, tak ji musí vydat a tázající pokračuje a ptá se dále. Pokud ji nemá, tak se stává aktivním hráčem dotazovaný a teď se ptá on. Ptát se můžete pouze na karty z kvartet od kterých máte alespoň jednu kartu v ruce. Kvarteto se skládá ze sady 4 karet (např: 1a, 1b, 1c, 1d). Pokud se vám podaří získat celé kvarteto, tak si ho dáte stranou na stůl. Hraje se dokud nedojdou všechny karty. Vítězem se stane hráč, který bude mít nejvíce kvartet.


Vlastnosti produktu: Kvarteto s plastelínou

Délka hraní

30 min.

Věk (od)

4

Věk (do)

99

Počet hráčů

3-8Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Kvarteto s plastelínou

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    wink_smile envelope regular_smile angel_smile broken_heart embaressed_smile whatchutalkingabout_smile kiss sad_smile heart lightbulb confused_smile cake thumbs_down teeth_smile thumbs_up shades_smile omg_smile tounge_smile devil_smile