Kufřík pro děti

110020
8595557506614
Témata her : Znalostní hra
Výrobci her : Dino Dino
Věková kategorie : od 4 do 7 od 4 do 7
Obtížnost : Mírná Mírná
Míra náhody : Mírná Mírná
Komunikace : Rozhodující Rozhodující
Strategie : Žádná Žádná
244,30 Kč
Původní cena: 349,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Kufřík pro děti

Hledáte pro své děti něco, co by je zabavilo? Co by je potěšilo? A ještě by u nich rozvíjelo logické myšlení, slovní zásobu a postřeh? Originální hra v šikovném kufříku, který je krásně zeleně zbarvený, splní všechny vaše požadavky. Ve hře Kufřík na děti čeká 528 otázek, které po 30 minut zabaví nejen děti, ale i dospělé. Výhodou hry je, že se může zapojit až 16 hráčů. Vašim úkolem bude uhádnout pohádkové postavy, zpěváky a zpěvačky, vymyslet slova na konkrétní písmena a zdokonalíte si i své malířské umění. Všechny otázky a úkoly jsou koncipovány tak, aby je zvládli děti od 7 let.

Jak se hraje Kufřík:

Hra je pro 3-16 dětí od 7 let. Pokud hrají děti jen ve třech, každý hraje sám za sebe, ve více hráčích se pak rozdělí na týmy nejméně po 2 členech.

Na začátku hry umístí hráči své figurky na start a pohybují se po herní ploše podle hodu kostkou. Podle toho, na jaké políčko vstoupí, plní úkoly. Ty jsou rozdělené do 4 kategorií - časovka, souboj, mluvení a kreslení. Časovka znamená, že děti musí vyjmenovat co nejvíce slov na určité téma. Mají na to tolik času, než se přesype písek v hodinách. V souboji vyberou týmy jednoho hráče, který je bude zastupovat a dojde k souboji mezi těmito hráči. Jeden hráč přečte zadání. Kdo z hráčů vymyslí na toto zadání rychleji správné slovo, vyhrává bod pro svůj tým. V mluvení i kreslení mají děti klasicky za úkol popsat nebo nakreslit dané slovo a jejich tým ho musí uhodnout dřív, než se přesype písek v hodinách. Vítězí tým, který se dostane do cíle jako první.  

Kufřík je skvělá zábava pro mladší školní děti, které si díky němu užijí spoustu zábavy a navíc si procvičí své vyjadřovací schopnosti a slovní zásobu. Témata a úkoly jsou přizpůsobené věku, takže je děti budou schopné zvládat.

 

Obsahuje:

 • hrací plán
 • 132 kartiček s úkoly
 • 6 figurek
 • 2 číselné kostky
 • tužku
 • čistý bloček
 • přesýpací hodiny

Vlastnosti produktu: Kufřík pro děti

Délka hraní

60 min.

Věk (od)

5

Věk (do)

99

Počet hráčů

3-16Zatím žádný komentář

  Nový komentář k Kufřík pro děti

  Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

  envelope thumbs_up embaressed_smile lightbulb cake omg_smile whatchutalkingabout_smile confused_smile regular_smile teeth_smile thumbs_down sad_smile wink_smile kiss shades_smile tounge_smile angel_smile heart broken_heart devil_smile