Guinness world records

14005
8595557506508
Témata her : Znalostní hra
Výrobci her : Bonaparte Bonaparte
Věková kategorie : od 8 do 12 od 8 do 12
Obtížnost : Mírná Mírná
Míra náhody : Střední Střední
Komunikace : Rozhodující Rozhodující
Strategie : Mírná Mírná
350,00 Kč
Původní cena: 699,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Guinness world records

O hře Guinness world records:

Jak dlouhé jsou nejdelší nehty na světě? Kolik váží nejtěžší člověk? Člověk může valit bulvy - kolik milimetrů je rekord? Takové a další otázky najdete ve hře Guinness World Records. Pokud vás zajímají netradiční otázky, rádi se bavíte s přáteli nebo s rodinou a chcete si udělat pohodový a veselý večer máme pro vás tuto hru. Guinnessův svět rekordů je sám o sobě zajímavý, ale je ještě zajímavější, když je podán v podobě deskové společenské hry. Tato hra je určená pro 2 až 5 hráčů od 8 let věku a zaručeně se u ní nebudete nudit. Reálné otázky a odpovědi ze světa rekordů vám zaručeně zvednou náladu.

Jak se hraje Guinness world records:

Základem hry je hrací deska představující mapu světa, po které hráči postupují. Herní princip je velice snadný. Stačí správně odpovědět na danou otázku. Ve hře je k dispozici 396 karet i s fotografiemi ze světa rekordů. Na každou otázku jsou možné 4 odpovědi, ale pouze jedna je správná. Budete se muset zamýšlet nad tím, kam až jsou někteří lidé ochotni zajít, nebo co vše vydrží lidské tělo a kde jsou naše hranice, nebo prostě budete potřebovat jen pořádnou dávku štěstí a odpověď budete muset tipnout.
Hráči chodí po hracím plánku pomocí tipovacích žetonů a správných odpovědí na otázky a tím se posouvají dál ve světě, kde se mohou dozvídat další zajímavé rekordy. Hráči odpovídají na otázky všichni zároveň, takže je hra velice svižná, zábavná a nikdo z hráčů se u ní nebude nudit. Cílem každého hráče je projít se svou figurkou celý svět.

Obsah balení:

 • herní plánek
 • 396 karet s otázkami a fotografiemi
 • 16 tipovacích žetonů
 • 5 figurek hráčů
 • pravidla hry

Vlastnosti produktu: Guinness world records

Délka hraní

20-40 min

Věk (od)

8

Věk (do)

99

Počet hráčů

2+Zatím žádný komentář

  Nový komentář k Guinness world records

  Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

  wink_smile envelope regular_smile angel_smile broken_heart embaressed_smile whatchutalkingabout_smile kiss sad_smile heart lightbulb confused_smile cake thumbs_down teeth_smile thumbs_up shades_smile omg_smile tounge_smile devil_smile