Witch

431294
8590878431294
Kolekce : Witch
Výrobci : Dino Dino
93,00 Kč
Původní cena: 186,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Witch

Will, Irma, Taranee, Cornelia a Hay Lin - kdo z dívek by je neznal? Komiksový seriál WITCH vznikl ze začátečních písmen pěti jeho hrdinek s čarodějnickými schopnostmi. Na puzzle Witch si je složíte všechny a navíc máte možnost každé puzzle libovolně kombinovat s ostatními ze stejné série. Kombinovat můžete až šest obrázků k sobě. Pokud si jich více zakoupíte, může být vaše puzzle pokaždé jiné.

Dívky s nadpřirozenými vlastnostmi jsou vyvolenou skupinou Strážkyň Kondrakaru a Velké sítě, které chrání vesmír před těmi, kteří mu chtějí uškodit. Po jejich setkání v městečku Heatherfieldu se začnou dít zvláštní věci a vynoří se zvláštní bytosti. Pětice dívek zažívá spoustu dobrodružství a samozřejmě také běžné starosti děvčat svého věku, kdy řeší problémy ve škole, s láskou nebo rodinou. Celý komiks je proložen krásným humorem. Poprvé vyšel v roce 2001 v Itálii, dnes už je známý téměř po celém světě. Za celý nápad a stvoření báječného světa Witch je třeba složit poklonu scénáristce Elisabett Gnone.

Výrobce Dino

Dino, autor puzzle "Witch" je tradiční český výrobce puzzle a stolních her u nás. Vyvíjí vlastní Dino program puzzlí, her a obrázkových kostek už od roku 1995, ve kterém při zachování vysoké kvality respektuje jak kulturní, tak cenové zvyklosti zdejších trhů, jinými slovy kvalitní puzzle za dobrou cenu.


Vlastnosti produktu: Witch

Rozměry

23,5x33cm

Počet dílků

200

Velikost krabice

20x20x3,2cmZatím žádný komentář

    Nový komentář k Witch

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    broken_heart embaressed_smile sad_smile envelope wink_smile shades_smile angel_smile confused_smile regular_smile thumbs_up whatchutalkingabout_smile heart cake tounge_smile devil_smile omg_smile lightbulb thumbs_down kiss teeth_smile