White House svítící

17C-L504
6944588205041
Kategorie : 3D puzzle 3D puzzle
Výrobci : Cubicfun Cubicfun
235,00 Kč
Původní cena: 469,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

White House svítící

Hotový model na 3D puzzle White House svítící bude zvlášť výjimečnou ozdobou do Vašeho interiéru. Ve spojení s plastovým LED osvětlením je Bílý dům ještě krásnější a dekorativnější. Záleží jen na vaší zručnosti a trpělivosti, za jak dlouho se bude stavba vyjímat ve vašem pokoji.

Bílý dům ve Washingtonu jistě každý dobře zná. Na pohled připomíná luxusní hotel a zahrnuje kromě samotné rezidence pro prezidenta a jeho rodinu také západní křídlo s pracovnou a administrativou a východní křídlo, jenž využívá hlavně první dáma a její osazenstvo. Nejslavnější místnost celého sídla je Oválná pracovna - oficiální pracovna prezidenta USA. Stavba Bílého domu byla zahájena v roce 1792 podle návrhu irského architekta Jamese Hobana a dokončena byla v roce 1800. V průběhu Britsko-americké války v roce 1814 byla budova podpálena a následně prošla mnoha rekonstrukcemi. 


Vlastnosti produktu: White House svítící

Rozměry

33 x 22,5 x 6 cm

Počet dílků

56Zatím žádný komentář

    Nový komentář k White House svítící

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    broken_heart embaressed_smile sad_smile envelope wink_smile shades_smile angel_smile confused_smile regular_smile thumbs_up whatchutalkingabout_smile heart cake tounge_smile devil_smile omg_smile lightbulb thumbs_down kiss teeth_smile