Váza s jednorožcem

2412051
4005556120512
Kategorie : 3D puzzle3D puzzle
Kolekce : Zvířata
Výrobci : RavensburgerRavensburger
275,00 Kč
Původní cena: 549,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Váza s jednorožcem

Jedinečné trojrozměrné puzzle pro milovníky květin!

Přivítejte jaro s novým jedinečným 3D puzzle Váza s jednorožcem. Váza po složení vypadá jako malovaná. Až si venku natrháte první jarní květiny, můžete si je dát právě do této romantické vázy s pohádkově bílým jednorožcem. Stačí jen poskládat si ji ze zakřivených dílků, které na svoje místo skvěle zapadnou, naplnit ji vodou a je připravena k použití. 

Jednorožec vám přinese štěstí a optimismus do života. Zázračný kůň s hustou vlající hřívou je již napohled klidný a vznešený, se zvláštním kouzlem a tajemstvím. Jeho zázračný roh lze přirovnat ke kouzelné hůlce, z které k vám proudí božská energie.  

Výrobce Ravensburger

Ravensburger, výrobce puzzle Váza s jednorožcem, je snad nejrespektovanější značkou puzzle na světě už více než 125 let . Inovativní nápady a špičková kvalita je vidět na každém jejich produktu, proto si skládání tohoto puzzle o 216 dílcích užije celá rodina.

Rozměry

24 x 13,5 x 13,5 cm

Počet dílků

216

Věk (od)

108Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Váza s jednorožcem

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    broken_heart embaressed_smile sad_smile envelope wink_smile shades_smile angel_smile confused_smile regular_smile thumbs_up whatchutalkingabout_smile heart cake tounge_smile devil_smile omg_smile lightbulb thumbs_down kiss teeth_smile