Úžasný moment

194858
4005556194858
200,00 Kč
Původní cena: 399,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Úžasný moment

Puzzle Úžasný moment potěší zvláště ty milovníky zvířat, kteří mají ke koním citový vztah, kteří se o ně starají a věnují jim kus svého času. Jen ti totiž vědí, čím může kůň být pro člověka, kolik lásky a věrnosti mu dává. 

Kůň a člověk jsou dvě odlišné bytosti, které přesto k sobě mohou mít velmi blízko. Když máte pro koně cit a pochopení, získáte jeho důvěru a potom máte i hezký a důvěrný vztah. Možná je třeba si osvojit koňskou řeč a pak byste i rozuměli tomu, co si dva koníci s hlavami u sebe sdělují. Kůň jako každé zvíře řeší jen přítomný okamžik, a proto je pro něj důležité, že je šťastný tady a teď. Je to nádherný pocit, když vám kůň poskytuje důvěru stejným způsobem jako si ji poskytují dva koně na obrázku navzájem.

Výrobce Ravensburger

Ravensburger, výrobce puzzle Úžasný moment, je snad nejrespektovanější značkou puzzle na světě už více než 125 let . Inovativní nápady a špičková kvalita je vidět na každém jejich produktu, proto si skládání tohoto puzzle o 1000 dílcích užije celá rodina.


Vlastnosti produktu: Úžasný moment

Rozměry

70 x 50 cm

Počet dílků

1000Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Úžasný moment

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    angel_smile shades_smile kiss omg_smile envelope cake sad_smile confused_smile whatchutalkingabout_smile teeth_smile wink_smile broken_heart lightbulb thumbs_up tounge_smile thumbs_down regular_smile embaressed_smile heart devil_smile