Úlovek dne

13519
8710126135198
Autoři : Graham Thompson
Kolekce : Karikatury
Výrobci : Jumbo Jumbo
195,00 Kč
Původní cena: 389,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Úlovek dne

Milovníky karikatur a hádanek jistě zaujme puzzle Úlovek dne. Na obrázku jsou loďky na rozbouřeném moři na té nejbližší ukazuje rybář svůj úlovek – nádhernou mořskou pannu.

Mořská panna je žena, která má místo nohou ploutve. Vyskytuje se v pohádkách a mýtech. Většinou jsou hodné a krásné, ale mohou být taky zlé. Zlé mořské panny lákají zbloudilé námořníky k útesům.

Výrobce Jumbo

Jumbo je značka skutečně Evropská - vždyť začátky této holandské firmy sahají až do půlky devatenáctého století! Heslem této firmy je "Posedlost kvalitou." Proces kontroly kvality začíná už při výběru motivů - Jumbo se specializuje na veselé obrázky předních současných umělců. Díky technologii DCM® je dosaženo přesnějších výseků a puzzle Úlovek dne se tak lépe skládají.

Graham Thompson

Wasgij, to je označení pro veselé puzzle s hádankou od Grahama Thompsona! Na naše obrázku není motiv, který sktuečně složíte, ale obrázek (spolu s dalšími nápovědami) vám pouze napoví, co by na výsledném puzzle mohlo být. Podívejte se na stránku Wasgij, kde najdete další motivy a video


Vlastnosti produktu: Úlovek dne

Rozměry

68x49cm

Počet dílků

1000Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Úlovek dne

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    envelope thumbs_up embaressed_smile lightbulb cake omg_smile whatchutalkingabout_smile confused_smile regular_smile teeth_smile thumbs_down sad_smile wink_smile kiss shades_smile tounge_smile angel_smile heart broken_heart devil_smile