Silné stroje

71460
796780714601
Kolekce : Motorky
Výrobci : SunsoutSunsout
200,00 Kč
Původní cena: 399,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Silné stroje

Kdo má zálibu v motorkách a rychlé jízdě, rád si složí puzzle Silné stroje a na něm tři krásné stroje, v pozadí pózují mladí lidé. Mládí a motorky, to vždy patřilo k sobě. U většiny z mladých mužů je to splněný klukovský sen a cesta k životnímu stylu, s láskou ke svému stroji, také vyznávání určité hodnoty - svobody, volnosti, ale i odpovědnosti k sobě i těm druhým na silnici.

První motocykl byl sestaven již v roce 1869 a byl poháněn parou. Motocykl poháněný benzinem vyrobili v roce 1885 Gottlieb Daimler a Wilhelm Maybach. Sériová výroba se naplno rozběhla v roce 1894, kdy produkci těchto jednostopých vozidel zahájila německá firma Hildebrand a Wolfmüller.

Výrobce Sunsout

Sunsout je největší americký výrobce puzzle. V nabídce najdete více než tisíc motivů současných nejlepších malířů. Všechny puzzle jsou vyrobeny v USA. Přesné výseky zaručují pohodlné skládání.

Rozměry

48x75cm

Počet dílků

1000Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Silné stroje

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    broken_heart embaressed_smile sad_smile envelope wink_smile shades_smile angel_smile confused_smile regular_smile thumbs_up whatchutalkingabout_smile heart cake tounge_smile devil_smile omg_smile lightbulb thumbs_down kiss teeth_smile