Šílenej prófa

12007
8021041011864
Výrobci her : CorfixCorfix
Věková kategorie : od 8 do 12od 8 do 12
Obtížnost : MírnáMírná
Míra náhody : StředníStřední
Komunikace : MírnáMírná
Strategie : StředníStřední
100,00 Kč
Původní cena: 199,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Šílenej prófa

Zahrajte si na šíleného profesora a míchejte lektvary jako v pravé škole čar a kouzel. Kdo si vykouzlí nejvíce bodů a stane se vítězem hry je pouze na vás.

Jak se hraje:

Karty se roztřídí podle minusových stran (lícové strany) a roztřídí se do 5 hromádek po čtyřech kartách. Každý hráč si vybere jednu hromádku a dá si ji před sebe minusovou stranou nahoru. Zamíchejte štychové karty a rozdejte každému hráči 10 karet. Každý hráč si rozhodne která barva mu přinese plusové body a určí si trumfové karty, které se při hře vytáhnou..

Každý hráč postupně odehraje jednu kartu a tyto karty dají dohromady štych. Každý hráč dá před sebe jednu kartu obrázkem nahoru a nyní všichni hráči zkontrolují kdo zahrál nejvyšší kartu v aktuální trumfové barvě. Hra končí po odehrání 10 štychu. Každý hráč si přepočítá body na kartách se kterými vyhrál nějaký štych v průběhu hry a hráč s nejvyšším počtem bodu vyhrává hru.

Herní materiál :

  • 95 štychových karet
  • 20 skorovacích karet
Délka hraní

20 min.

Věk (od)

10

Věk (do)

99

Počet hráčů

3-5Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Šílenej prófa

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    broken_heart embaressed_smile sad_smile envelope wink_smile shades_smile angel_smile confused_smile regular_smile thumbs_up whatchutalkingabout_smile heart cake tounge_smile devil_smile omg_smile lightbulb thumbs_down kiss teeth_smile