Šikmá věž v Pise

29121
4001689291211
Autoři : Robert Crisp
Kolekce : Karikatury
Výrobci : Heye Heye
185,00 Kč
Původní cena: 369,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Šikmá věž v Pise

Máte-li rádi vtipné obrázky, určitě se velmi pobavíte u skládání puzzle Šikmá věž v Pise. Na obrázku vidíme karikaturu známé šikmé věže v Itálii.

Jak je známo, tato věž se díky mělkým základům začala už krátce po začátku stavby naklánět. Stavitelům se podařilo náklon vyrovnat, ale věž se opět nakláněla, tentokrát na opačnou stranu. Nakonec se na její náklon rezignovalo a věž byla ponechána s vychýlením asi tři metry. Anglický umělec Robert Crisp namaloval zdařilou karikaturu na tento námět, která ukazuje, jak by to asi vypadalo, kdyby se známá věž dala do pohybu a až neuvěřitelně se prohnula. Na obrázku vidíme mnoho legračních situací, jako například šlapací autobus s uprchlými vězni.

Výrobce Heye

Německý výrobce Heye baví tisíce spokojených zákazníků zajímavými motivy známých současných výtvarníků a karikaturistů už více než 40 let. Při skládání puzzle Šikmá věž v Pise oceníte nejen zajímavý motiv, ale hlavně provedení jednotlivých dílků, které perfektně k sobě zapadají. Značka Heye totiž patří svoji kvalitou k naprosté špičce mezi výrobci puzzle.


Vlastnosti produktu: Šikmá věž v Pise

Rozměry

68x48cm

Počet dílků

1000Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Šikmá věž v Pise

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    sad_smile tounge_smile cake embaressed_smile wink_smile broken_heart envelope shades_smile devil_smile lightbulb teeth_smile confused_smile kiss regular_smile angel_smile whatchutalkingabout_smile thumbs_up thumbs_down heart omg_smile