New York - Time Square

13047
8412668130470
215,00 Kč
Původní cena: 430,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

New York - Time Square

Pokud milujete americká velkoměsta a jejich bohatý noční život, tak je pro Vás puzzle New York – Times Squarejako stvořené.Times Square je jednou z dominant New Yorku. Nachází se na křižovatce mezi Broadwayí a 7. Avenue. Má zde své kanceláře řada známých firem, např. Reuters, MTV nebo New York Times. Dříve se toto náměstí jmenovalo Longarce Square a na Times Square bylo přejmenováno roku 1904. Zajímavostí jistě je, že na jeho jihovýchodním rohu začíná Lincolnova dálnice, což byla první silnice vedoucí napříč Spojenými státy.

Lepidlo zdarma

U puzzle "New York - Time Square" je v krabici přiloženo zdarma lepidlo.

Výrobce Educa

Puzzle od výrobce Educa ze španělské Barcelony jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších puzzle dneška. Jednotlivé puzzle jsou raženy z pevné desky, jejíž kvalitní provedení zabraňuje tvorbě známého papírového prachu. Zákazníci také mohou ocenit službu garance ztraceného dílku, kdy je chybějící dílek doposlán. I to může být důvod, proč puzzle New York - Time Square koupit.

Dimension

68x48cm

Number of pieces

10001 Komentář

    Nový komentář k New York - Time Square

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    wink_smile envelope regular_smile angel_smile broken_heart embaressed_smile whatchutalkingabout_smile kiss sad_smile heart lightbulb confused_smile cake thumbs_down teeth_smile thumbs_up shades_smile omg_smile tounge_smile devil_smile