Moto GP

3276
8698543132764
Autoři : Luis Bargallo
Kolekce : Motorky
Výrobci : Perre Perre
110,00 Kč
Původní cena: 219,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Moto GP

Máte-li rádi motocykly a rychlou jízdu, udělá vám radost puzzle Moto GP od Luise Bargalla, na kterém si složíte motocyklového závodníka v ochranné přilbě a nakloněným tělem v ostré zatáčce. Na obrázku v živých barvách přímo slyšíme řvoucí motor a cítíme adrenalin v těle na nejvyšší míru soustředěného jezdce.

MotoGP je prestižní a nejstarší seriál závodů motocyklových strojů. Pořádá jej Mezinárodní motocyklová federace, první závod uspořádala v roce 1949. Závod se skládá ze tří závodů: Moto 2, Moto 3 a královská Moto GP. Závodní prototypy královské kubatury se vyrábí pouze za účelem závodění a jsou zastoupeny značkami Ducati, Honda, Yamaha a Suzuki.

Výrobce Perre

Perre je největší turecký výrobce puzzle mající v nabídce téměř tři stovky motivů z oblastí umění, kultury, pamětihodností či nádherných scenérií z venkova, divočiny či městská zátiší. V pevné krabici najdete kromě puzzle Moto GP také praktický stojánek na opření skládané předlohy.


Vlastnosti produktu: Moto GP

Rozměry

48x33cm

Počet dílků

260

Velikost krabice

27x19x5cmZatím žádný komentář

    Nový komentář k Moto GP

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    broken_heart embaressed_smile sad_smile envelope wink_smile shades_smile angel_smile confused_smile regular_smile thumbs_up whatchutalkingabout_smile heart cake tounge_smile devil_smile omg_smile lightbulb thumbs_down kiss teeth_smile