Měsíční víla

55428
4001504554286
100,00 Kč
Původní cena: 199,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Měsíční víla

Máte rádi svět fantastických víl? Potom je pro vás puzzle Měsíční víla ten pravý obrázek ke skládání. Na obrázku vidíme měsíční vílu s dlouhými hnědými vlasy za úplňku a za svitu hvězd sedět nad vodním vírem. Společnost jí v nádherné krajině dělá bílý kůň.

Měsíční víly jsou považovány za ochránkyně ženské energie, velice jasnozřivé, vnímavé k myšlenkám a citům ostatních. Jsou také strážnými anděly přírody, dokáží vstřebat bolest rostlin, stromů i zvířat. Měsíční víly umějí tančit po nebi, ve dne se ztrácí a žijí v noci. Víly jako nadpřirozené bytosti nacházíme již ve středověku. Jsou tu proto, aby zlepšily a povznesly životy všech tvorů a vnesly do našich životů kouzlo, hravost a romantiku.

Výrobce Schmidt

Puzzle od tradičního německého výrobce Schmidt vynikají nejen motivy předních současných výtvarníků, ale taktéž kvalitním provedením. Jednotlivé dílky se každé svým tvarem liší, puzzle Měsíční víla se tak výborně skládá.


Vlastnosti produktu: Měsíční víla

Rozměry

43x30cm

Počet dílků

200Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Měsíční víla

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    teeth_smile thumbs_down angel_smile sad_smile confused_smile lightbulb devil_smile cake embaressed_smile tounge_smile envelope omg_smile wink_smile whatchutalkingabout_smile thumbs_up regular_smile heart shades_smile kiss broken_heart