Labyrinth junior

2421931
4005556219315
Témata her : Fantasy
Výrobci her : Ravensburger Ravensburger
Věková kategorie : od 4 do 7 od 4 do 7
Obtížnost : Mírná Mírná
Míra náhody : Střední Střední
Komunikace : Mírná Mírná
Strategie : Mírná Mírná
275,00 Kč
Původní cena: 549,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Labyrinth junior

Pojďte se vydat se stašidílky do tajemných chodeb a objevovat v nich ukrytá tajemství. Ale pozor! Není to jen obyčejný labyrint, najít cestu k pokladu ukrytému za tlustými zdmi není jen tak. Chodby labyrintu se mění, tam kde ještě před chvílí byla cesta volná, je teď neprůchodná zeď. Najdete svůj poklad, nebo zabloudíte? Originální dětská hra je plná zábavy i napětí, je určena dětem již od 5 let. Zahrají si ji 2-4 hráči, doba jedné hry se odhaduje na 15 minut.

Jak se hraje Labyrinth junior

Úkolem hráčů je své strašidlo dostat k pokladu. Nejdříve si hráči zvolí barvu svého strašidla. Na herním plánu rozložíme libovolně karty s chodbami, ta která zbude, tou budeme posouvat chodby v labyrintu. Nyní hráči postaví své strašidla na plánu do rohu, dle zvolené barvy. Všechny žetony otočíme rubem dolů. Začínající hráč otočí žeton, musí se svým strašidlem dojít k shodnému obrázku na herním plánu se žetonem. Docílí toho tak, že nejdříve musí posunou chodbou v labyrintu a teprve potom svým strašidlem. Jakmile dojde k obrázku, ponechává si žeton. Pokud se však nedostane na jeden tah k pokladu, zůstane stát na libovolném místě v chodbě a pokračuje další hráč. Zvítězí ten, kdo nasbírá nejvíce žetonů.

Obsahuje:

  • herní plán
  • 17 karet s chodbami
  • 12 žetonů s tajemstvím
  • 4 strašidla

Vlastnosti produktu: Labyrinth junior

Počet dílků

12

Délka hraní

20 min.

Věk (od)

60

Věk (do)

99

Počet hráčů

2-4Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Labyrinth junior

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    embaressed_smile regular_smile envelope heart angel_smile whatchutalkingabout_smile tounge_smile shades_smile broken_heart wink_smile lightbulb devil_smile teeth_smile sad_smile thumbs_up confused_smile cake omg_smile kiss thumbs_down