Jake a piráti ze země nezemě

15599
8412668155992
Kolekce : Pohádky
Výrobci : Educa Educa
80,00 Kč
Původní cena: 159,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Jake a piráti ze země nezemě

Potěšte svoje nejmenší děti a zakupte jim puzzle Jake a piráti ze země nezemě, na kterém si složí hned dva barevné motivy pouze po 20 dílcích z kreslené pohádky, vyprávějící o dobrodružné výpravě malých pirátů do kouzelné džungle.

Vaše děti společně s hlavním hrdinou Jakem, jeho kamarády Izzy, Cubym a papouškem Skully projedou močály na jejich spolehlivé lodi Bárka, budou řešit pirátské potíže a hledat ztracený poklad. Pozor si však musí dát na kapitána Hooka, který si se svým věrným pomocníkem Smeem stále brousí na jejich dětský poklad zuby. Aby naši hrdinové pirátskou bandu přemohli, musí spolu bezvadně spolupracovat, použít trochu lstivých nápadů i trošku kouzelného prášku.

Seriál z produkce Disney je  plný hudby, má několik epizod a je vysílán od roku 2011  

Výrobce Educa

Puzzle od výrobce Educa ze španělské Barcelony jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších puzzle dneška. Jednotlivé puzzle jsou raženy z pevné desky, jejíž kvalitní provedení zabraňuje tvorbě známého papírového prachu. Zákazníci také mohou ocenit službu garance ztraceného dílku, kdy je chybějící dílek doposlán. I to může být důvod, proč puzzle Jake a piráti ze země nezemě koupit.


Vlastnosti produktu: Jake a piráti ze země nezemě

Rozměry

26x18cm

Počet dílků

20Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Jake a piráti ze země nezemě

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    angel_smile shades_smile kiss omg_smile envelope cake sad_smile confused_smile whatchutalkingabout_smile teeth_smile wink_smile broken_heart lightbulb thumbs_up tounge_smile thumbs_down regular_smile embaressed_smile heart devil_smile