Hong Kong

541177
8590878541177
225,00 Kč
Původní cena: 449,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Hong Kong

Svítící puzzle Hong Kong rozzáří vaši místnost sytými barvami rozzářených čínských mrakodrapů.

Čínské město Hong Kong leží na pobřeží jihočínského moře a je nejhustěji osídlenou oblastí světa. Je nejdůležitějším střediskem bankovnictví a obchodu a jsou zde i významné památky, např. chrám Wong Tai Sin, rybářská osada Lei Yeu Mun nebo Hongkongský park se zahradami, jezírky a fontánami uprostřed města. Na obrázku svítí výškové budovy rozličných tvarů. Do seznamu nejvyšších budov světa patří Two International Finance Centre s výškou 412 metrů. Pozoruhodné exotické město se každý den večer v části Hong Kong Island mění v magickou show, kdy na padesát mrakodrapů mění barvy a lasery osvětlují mraky. Pokud si zakoupíte a složíte toto puzzle, bude i u vás doma zářit obraz na stěně ve tmě každý den.

Výrobce Dino

Dino, autor puzzle "Hong Kong" je tradiční český výrobce puzzle a stolních her u nás. Vyvíjí vlastní Dino program puzzlí, her a obrázkových kostek už od roku 1995, ve kterém při zachování vysoké kvality respektuje jak kulturní, tak cenové zvyklosti zdejších trhů, jinými slovy kvalitní puzzle za dobrou cenu.

Rozměry

66 cm x 47 cm

Počet dílků

1000

Velikost krabice

43,2 x 30 x 5,4 cmZatím žádný komentář

    Nový komentář k Hong Kong

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    kiss lightbulb shades_smile regular_smile broken_heart heart confused_smile thumbs_down thumbs_up cake devil_smile omg_smile whatchutalkingabout_smile embaressed_smile sad_smile angel_smile tounge_smile envelope wink_smile teeth_smile