Hong Kong

541177
8590878541177
225,00 Kč
Původní cena: 449,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Hong Kong

Svítící puzzle Hong Kong rozzáří vaši místnost sytými barvami rozzářených čínských mrakodrapů.

Čínské město Hong Kong leží na pobřeží jihočínského moře a je nejhustěji osídlenou oblastí světa. Je nejdůležitějším střediskem bankovnictví a obchodu a jsou zde i významné památky, např. chrám Wong Tai Sin, rybářská osada Lei Yeu Mun nebo Hongkongský park se zahradami, jezírky a fontánami uprostřed města. Na obrázku svítí výškové budovy rozličných tvarů. Do seznamu nejvyšších budov světa patří Two International Finance Centre s výškou 412 metrů. Pozoruhodné exotické město se každý den večer v části Hong Kong Island mění v magickou show, kdy na padesát mrakodrapů mění barvy a lasery osvětlují mraky. Pokud si zakoupíte a složíte toto puzzle, bude i u vás doma zářit obraz na stěně ve tmě každý den.

Výrobce Dino

Dino, autor puzzle "Hong Kong" je tradiční český výrobce puzzle a stolních her u nás. Vyvíjí vlastní Dino program puzzlí, her a obrázkových kostek už od roku 1995, ve kterém při zachování vysoké kvality respektuje jak kulturní, tak cenové zvyklosti zdejších trhů, jinými slovy kvalitní puzzle za dobrou cenu.


Vlastnosti produktu: Hong Kong

Rozměry

66 cm x 47 cm

Počet dílků

1000

Velikost krabice

43,2 x 30 x 5,4 cmZatím žádný komentář

    Nový komentář k Hong Kong

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    broken_heart embaressed_smile sad_smile envelope wink_smile shades_smile angel_smile confused_smile regular_smile thumbs_up whatchutalkingabout_smile heart cake tounge_smile devil_smile omg_smile lightbulb thumbs_down kiss teeth_smile