Frozen

14615
5900511146158
Kolekce : Pohádky
Výrobci : Trefl Trefl
95,00 Kč
Původní cena: 189,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Frozen

Svítící obrysové puzzle Frozen zobrazuje silnou sesterskou lásku Anny a Elsy z oblíbené pohádky. Po složení budou srdíčka s oblíbenými postavami dětem svítit v jejich dětském pokojíčku a bude se jim při nich krásně usínat.

Dobrodružná animovaná pohádka Ledové království (Frozen) od Walta Disneye se stala velmi populární právě tím, že vypráví o jedinečné lásce a vyzdvihuje úlohu rodiny. Máte-li doma dvě malé sestřičky, bude se jim kouzelné vyprávění o to víc líbit. Vždyť sesterské pouto je jedno z nejsilnějších a v pohádce je vylíčeno velmi citlivě a romanticky. Příběh se hlásí k předloze slavného pohádkáře Hanse Christiana Andersena a jeho Sněhové královny. Podle jeho jména se zrodil princ Hans, horal Kristoff a mladší sestra Anna, která se vydá dlouhou bílou pustinou v doprovodu soba a sněhuláka, aby zlomila kletbu kruté královny.

  

Výrobce Trefl

Puzzle "Frozen" je od největšího polského výrobce puzzle Trefl, který dělá levné a přitom velmi kvalitní puzzle už od roku 1985.


Vlastnosti produktu: Frozen

Rozměry

60 x 40 cm

Počet dílků

15Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Frozen

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    embaressed_smile regular_smile envelope heart angel_smile whatchutalkingabout_smile tounge_smile shades_smile broken_heart wink_smile lightbulb devil_smile teeth_smile sad_smile thumbs_up confused_smile cake omg_smile kiss thumbs_down