Bláznivá jízda

563100
8590878563100
Kolekce : Karikatury
Výrobci : DinoDino
300,00 Kč
Původní cena: 599,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Bláznivá jízda

Milovníci karikatur si opravdu přijdou na své při skládání puzzle Bláznivá jízda od Steve Skeltona.

Tři tisíce dílků musíte správně poskládat, abyste si vychutnali kilometry neuvěřitelně šílené cesty v nebezpečném terénu, přecpanými silnicemi, a to všemi možnými dopravními prostředky. Řítíte se  po křivolakém mostě, nahoru a dolů po horské dráze. Dvoupatrový autobus a náklaďák se zvířaty spolu se závodními auty, motorkami a dodávkami se vedle sebe proplétají neuvěřitelnými zátočinami fantastického legračního města. Připravte se na pořádnou porci zábavy po bláznivých tratích nikdy nekončící jízdy!

Výrobce Dino

Dino, autor puzzle "Bláznivá jízda" je tradiční český výrobce puzzle a stolních her u nás. Vyvíjí vlastní Dino program puzzlí, her a obrázkových kostek už od roku 1995, ve kterém při zachování vysoké kvality respektuje jak kulturní, tak cenové zvyklosti zdejších trhů, jinými slovy kvalitní puzzle za dobrou cenu.

Rozměry

117 x 84 cm

Počet dílků

3000Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Bláznivá jízda

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    sad_smile tounge_smile cake embaressed_smile wink_smile broken_heart envelope shades_smile devil_smile lightbulb teeth_smile confused_smile kiss regular_smile angel_smile whatchutalkingabout_smile thumbs_up thumbs_down heart omg_smile