Autokino

59703
4001504597030
195,00 Kč
Původní cena: 389,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Autokino

Jít do kina, ale zůstat pohodlně v autě, to nabízí puzzle Autokino od amerického umělce Michaela Younga. Zvuk je přenášený dovnitř parkujících aut a vy sledujete film mimo prostor klasického auta. Složte si zajímavé puzzle a zažijte noc v autokině.

Autokino je vynálezem amerických filmových podnikatelů a v USA se ujalo v 50. letech 20. století. Oficiálně bylo uznáno patentem Richarda Hollingsheada z New Jersey. Bylo založeno na myšlence, že ke zvýšení filmové návštěvnosti je možné využít mobility diváků a zároveň jim zachovat určité soukromí a domácí pohodlí ve vlastním automobilu. Autokina bývala umístěna v blízkosti frekventovaných silnic a neplatilo se za osobu, ale za daný automobil, což bylo výhodné pro rodiny s dětmi.

Výrobce Schmidt

Puzzle od tradičního německého výrobce Schmidt vynikají nejen motivy předních současných výtvarníků, ale taktéž kvalitním provedením. Jednotlivé dílky se každé svým tvarem liší, puzzle Autokino se tak výborně skládá.


Vlastnosti produktu: Autokino

Rozměry

65,2 x 47,6 cm

Počet dílků

1000Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Autokino

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    broken_heart embaressed_smile sad_smile envelope wink_smile shades_smile angel_smile confused_smile regular_smile thumbs_up whatchutalkingabout_smile heart cake tounge_smile devil_smile omg_smile lightbulb thumbs_down kiss teeth_smile