Zvířátka Mix

331082
8590878331082
Kolekce : Zvířata
Výrobci : Dino Dino
37,80 Kč
Původní cena: 54,00 Kč

Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost
Zvířátka Mix

Všechny milovníky, chovatele a obdivovatele zvířat okouzlí puzzle Zvířátka Mix, skládající se z obrázků pejsek, kočiček a koní.

Pes, stejně jako kočka či kůň nás provází v dobrém i zlém bez nároku na odměnu. Zvíře je přítel, kamarád a spřízněná duše. Zároveň nás naučí zodpovědnosti. Když ke zvířeti přistoupíme jako k rovnocennému tvorovi, zjistíme, kolik dalšího si od něj můžeme vzít. Je třeba naučit se komunikovat řečí zvířete a to samo už je obohacující. Zvířata sehrávají také podstatnou roli ve výchově dětí, mají příznivý vliv na rozvoj pozitivních vlastností.

Výrobce Dino

Dino, autor puzzle "Zvířátka Mix" je tradiční český výrobce puzzle a stolních her u nás. Vyvíjí vlastní Dino program puzzlí, her a obrázkových kostek už od roku 1995, ve kterém při zachování vysoké kvality respektuje jak kulturní, tak cenové zvyklosti zdejších trhů, jinými slovy kvalitní puzzle za dobrou cenu.


Vlastnosti produktu: Zvířátka Mix

Rozměry

19,8x13,2cm

Počet dílků

54

Hmotnost

0,04kg

Velikost krabice

9x6,5x2,8cm2 Komentáře

  1. dobrý den chtěla bych se zeptat kdybych si obědnala tady ten mix zvířat to bych dostala na každé puzzle jednu krabičku a celkově by to stálo těch 40korun???a nebo by to byly takový celí puzzle zvířat a nebo by byli smícháný v jedné krabici a a oddělený sáčkama?děkuji a prosím opovězte...je to důležitě......naschledanou a přeji pěkný den!.....Pěnčíkováregular_smilewink_smilethumbs_upteeth_smileomg_smileshades_smile

  2. Reagovat

    Dobrý den, cena je za jednu krabičku, do poznámky můžete napsat přesně o kterou máte zájem

Nový komentář k Zvířátka Mix

Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

angel_smile shades_smile regular_smile thumbs_down sad_smile whatchutalkingabout_smile embaressed_smile thumbs_up confused_smile heart envelope omg_smile lightbulb tounge_smile devil_smile teeth_smile kiss cake wink_smile broken_heart