Zpívej a tancuj holka modrooká

54684
8592168546848
Témata her : Komunikativní hra
Výrobci her : Efko Efko
Věková kategorie : od 0 do 3 let od 0 do 3 let
Obtížnost : Snadná Snadná
Míra náhody : Žádná Žádná
Komunikace : Rozhodující Rozhodující
Strategie : Žádná Žádná
50,00 Kč
Původní cena: 99,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Zpívej a tancuj holka modrooká

Máte rádi veselé písničky? Díky této hře se naučíte nejznámější české písničky a navíc si je budete moci i zahrát na xylofon a zatančit si k nim. Zpívejte a bavte se s celou rodinou!

O hře:

Hra je pro děti od 5-ti let. Můžete se naučit dohromady 11 písniček - Ach synku, synku; Hlava, ramena, kolena palce; Holka modrooká;, Já do lesa nepojedu; Šla Nanynka do zelí; Na tý louce zelený; Pod naším okýnkem; Travička zelená; Maličká su; V zahradě na hrušce; Komáři se ženili. Ke každé písničce najdete v krabičce noty a také návod na taneček. Noty jsou zjednudušeně nakreslené, aby je zvládl i ten, kdo noty neumí - pokud máte doma xylofon, budete hrát podle písmenek na xylofonu. Navíc je v návodu uvedena internetová adresa www.hrajsi.cz, kde si můžete přehrát zvukový záznam všech písniček. U každé písničky je také taneční návod, kde je přesně rozkresleno, jak mají děti k písničce tančit.

Děti se díky této hře mohou naučit známé písničky a navíc se seznámit hravou formou s notami a tóny. Procvičí si vnímání rytmu, intonace, melodii řeči a zpěvu, budou rozvíjet paměť a v případě, že budou i hrát na xylofon, procvičí si i jemnou motoriku.


Vlastnosti produktu: Zpívej a tancuj holka modrooká

Délka hraní

15 min.

Věk (od)

5

Věk (do)

99

Počet hráčů

1+Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Zpívej a tancuj holka modrooká

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    wink_smile envelope regular_smile angel_smile broken_heart embaressed_smile whatchutalkingabout_smile kiss sad_smile heart lightbulb confused_smile cake thumbs_down teeth_smile thumbs_up shades_smile omg_smile tounge_smile devil_smile