Žirafy

29426
4001689294267
Kolekce : Ethnic
Výrobci : Heye Heye
185,00 Kč
Původní cena: 369,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Žirafy

Elegantní savce s nejdelším krkem na světě vám přináší puzzle Žirafy v hezké obdélníkové krabici. Zvířata jsou namalována na barevné pozadí plné ptáků jednoduchým, symbolickým způsobem. Jedná se o originální africké umění s názvem Tinga Tinga z jižní Tanzánie, které vyvinul v druhé polovině 20. století tanzanský malíř Edward Said Tingating (1932-1972).

Motivy těchto obrazů vycházejí z africké přírody a odhalují hluboké pouto člověka s přírodou. Díky pestrým barvám a elegantní jednoduchosti z nich vyzařuje pohoda a energie. Obrazy Tinga Tinga jsou draženy v newyorských aukčních síních a vystavovány ve světových galeriích.

Výrobce Heye

Německý výrobce Heye baví tisíce spokojených zákazníků zajímavými motivy známých současných výtvarníků a karikaturistů už více než 40 let. Při skládání puzzle Žirafy oceníte nejen zajímavý motiv, ale hlavně provedení jednotlivých dílků, které perfektně k sobě zapadají. Značka Heye totiž patří svoji kvalitou k naprosté špičce mezi výrobci puzzle.


Vlastnosti produktu: Žirafy

Rozměry

68x48cm

Počet dílků

1000Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Žirafy

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    wink_smile envelope regular_smile angel_smile broken_heart embaressed_smile whatchutalkingabout_smile kiss sad_smile heart lightbulb confused_smile cake thumbs_down teeth_smile thumbs_up shades_smile omg_smile tounge_smile devil_smile