Zámek Neuschwanstein

15162
8412668151628
272,30 Kč
Původní cena: 389,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Zámek Neuschwanstein

Navštěvujete-li rádi zámky a jiné historické objekty, pak s puzzle Zámek Neuschwanstein můžete mít jeden doma.

Neuschwanstein je nejznámější a také turisty nejvíce navštěvovaný zámek v Německu. Najdete ho v podhůří Bavorských Alp v oblasti Allgäu. Zámek byl postaven na pokyn bavorského krále Ludvíka II. Bavorského a spíše připomíná hrad. Ludvík si zámek příliš neužil, krátce po nastěhování byl zde zatčen soudním psychiatrem, který ho poté odvezl na zámek Berg. Dva dny poté Ludvík záhadné umírá. Neuschwanstein dlouhou dobu pustl a veřejnosti se otevřel až po 2. světové válce.

Lepidlo zdarma

U puzzle "Zámek Neuschwanstein" je v krabici přiloženo zdarma lepidlo.

Výrobce Educa

Puzzle od výrobce Educa ze španělské Barcelony jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších puzzle dneška. Jednotlivé puzzle jsou raženy z pevné desky, jejíž kvalitní provedení zabraňuje tvorbě známého papírového prachu. Zákazníci také mohou ocenit službu garance ztraceného dílku, kdy je chybějící dílek doposlán. I to může být důvod, proč puzzle Zámek Neuschwanstein koupit.


Vlastnosti produktu: Zámek Neuschwanstein

Rozměry

85x60cm

Počet dílků

1500Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Zámek Neuschwanstein

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    kiss angel_smile whatchutalkingabout_smile thumbs_up cake thumbs_down embaressed_smile heart lightbulb tounge_smile shades_smile wink_smile sad_smile broken_heart devil_smile teeth_smile regular_smile confused_smile envelope omg_smile