V Zoo

1491
8710126014912
Autoři : Haasteren
Kolekce : Karikatury
Výrobci : Jumbo Jumbo
230,30 Kč
Původní cena: 329,00 Kč

Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost
V Zoo

Puzzle V Zoo od oblíbeného karikaturisty Haasterena slibuje opět hodně zábavy při sládání.

Zoologická zahrada je vždy zážitek pro děti. Některým je zvířat líto, protože by je viděli raději na svobodě, ale zase si musíme uvědomit, že mnohá z nich by už jinak vymřela. Tak musíme být rádi, že se pro ně našlo místo v podmínkách co nejbližších jejich přirozenému životu. I na tomto obrázku je obrovské množství dětí s rodiči i turistů obdivujících asi nejvíce slona visícího na stromě, velkou gorilu roztahující mříže své klece, tučňáky v černobílých fráčcích, žirafy se svým předlouhým krkem, poněkud rozzuřeného lva s rozevlátu hřívou a spousta dalších zde žijících zvířat. Vemte svoje děti na celodenní výlet do Zoo a nebojte se, že i vás tam bude prohánět nosorožec s opicí na hřbetě jako na tomto vtipném obrázku.

Výrobce Jumbo

Jumbo je značka skutečně Evropská - vždyť začátky této holandské firmy sahají až do půlky devatenáctého století! Heslem této firmy je "Posedlost kvalitou." Proces kontroly kvality začíná už při výběru motivů - Jumbo se specializuje na veselé obrázky předních současných umělců. Díky technologii DCM® je dosaženo přesnějších výseků a puzzle V Zoo se tak lépe skládají.


Vlastnosti produktu: V Zoo

Rozměry

68x49cm

Počet dílků

1000Zatím žádný komentář

    Nový komentář k V Zoo

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    angel_smile shades_smile regular_smile thumbs_down sad_smile whatchutalkingabout_smile embaressed_smile thumbs_up confused_smile heart envelope omg_smile lightbulb tounge_smile devil_smile teeth_smile kiss cake wink_smile broken_heart