U krbu

37165
5900511371659
Kolekce : Zvířata
Výrobci : Trefl Trefl
139,30 Kč
Původní cena: 199,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

U krbu

Puzzle U krbu vyhledají milovníci psů, zvláště líbí-li se jim lovečtí psi. Na obrázku u plápolajícího ohně v krbu odpočívá na dece pes, zřejmě po lovu a u sebe má hračku - kachnu. 

Pes je první zvíře, které člověk domestifikoval. Když psi nacházeli v blízkosti lidských obydlí zbytky potravy, tato místa potom hájili před ostatními zvířaty. Stali se z nich psi hlídací a jak si je lidé postupně ochočovali, vznikli psi společenští. Pestrá paleta plemen psů vznikla tím, jak lidé začali využívat jejich dobrých vlastností. K lovu je záměrně vycvičovali a začali využívat především jejich výborný čich. Dnes se podle své práce nazývají lovečtí psi honiči, norníci, slídiči a barváři. Jsou jimi ohaři, retvíři, jezevčici či kokršpanělé.

Výrobce Trefl

Puzzle "U krbu" je od největšího polského výrobce puzzle Trefl, který dělá levné a přitom velmi kvalitní puzzle už od roku 1985.


Vlastnosti produktu: U krbu

Rozměry

34 x 48 cm

Počet dílků

500Zatím žádný komentář

    Nový komentář k U krbu

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    wink_smile whatchutalkingabout_smile shades_smile lightbulb confused_smile omg_smile kiss angel_smile regular_smile broken_heart heart embaressed_smile thumbs_up thumbs_down envelope devil_smile sad_smile teeth_smile tounge_smile cake