Surfování

29703
4001689297039
Autoři : Blachon
Kolekce : Karikatury
Výrobci : Heye Heye
200,00 Kč
Původní cena: 399,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Surfování

Francouzský karikaturista Roger Blachon (1941-2008) začínal jako učitel kreslení. Později své kresby publikoval v časopisech a dětských knihách a vytvářel komiksy, zejména o sportu. Sportovní nadšenec se nám nyní představuje na karikaturním puzzle Surfování, aby nám předvedl zběsilé jízdy odvážlivců, vrhajících se na svých prknech do mořských vln.

Surfing se provozuje nejčastěji vestoje. Na vlnách se však také nechávají sportovci unášet v kajacích nebo na vodních lyžích. Brázdit vlny oceánu vypadá jednoduše a ladně, ale ovládat svoje prkno není nic jednoduchého. Kdo však chytí svoji první vlnu, dodá mu to energii a zažívá euforii. Zkouší válčit s dalšími a dalšími vlnami, až tomuto sportu zcela propadne a u moře začne žít pouze surfingem. 

Výrobce Heye

Německý výrobce Heye baví tisíce spokojených zákazníků zajímavými motivy známých současných výtvarníků a karikaturistů už více než 40 let. Při skládání puzzle Surfování oceníte nejen zajímavý motiv, ale hlavně provedení jednotlivých dílků, které perfektně k sobě zapadají. Značka Heye totiž patří svoji kvalitou k naprosté špičce mezi výrobci puzzle.


Vlastnosti produktu: Surfování

Rozměry

70x50 cm

Počet dílků

1000Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Surfování

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    sad_smile tounge_smile cake embaressed_smile wink_smile broken_heart envelope shades_smile devil_smile lightbulb teeth_smile confused_smile kiss regular_smile angel_smile whatchutalkingabout_smile thumbs_up thumbs_down heart omg_smile