Srdíčko s psíkem

114108
4005556114108
Kolekce : Zvířata
Výrobci : RavensburgerRavensburger
100,00 Kč
Původní cena: 199,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Srdíčko s psíkem

Puzzleball Srdíčko s psíkem splní přání všech, kteří milují svoje chlupaté mazlíčky. Získejte nádhernou dekoraci ve tvaru srdce, z kterého vás se svým oddaným psím pohledem sledují dva páry štěněcích očí. Je to ideální dárek pro děti a milovníky zvířat.

Spokojený pes je snem každého pejskaře. Pomůže vám v odreagování po náročném dni v práci nebo když si chcete jen tak polenošit u televize. Ale také se s ním pořádně můžete proběhnout a vyčistit si hlavu od všech starostí. Pes je věrným průvodcem a ochráncem člověka už více než 12 tisíc let. Je tedy nejstarším mazlíčkem, inteligentním a díky všem možným podobám nejrůznorodější savcem. Slyší 10krát lépe, v šeru vidí 3krát lépe a má 100tisíckrát lepší čich než člověk. 

Výrobce Ravensburger

Ravensburger, výrobce puzzle Srdíčko s psíkem, je snad nejrespektovanější značkou puzzle na světě už více než 125 let . Inovativní nápady a špičková kvalita je vidět na každém jejich produktu, proto si skládání tohoto puzzle o 58 dílcích užije celá rodina.

Rozměry

11 cm

Počet dílků

58Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Srdíčko s psíkem

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    broken_heart embaressed_smile sad_smile envelope wink_smile shades_smile angel_smile confused_smile regular_smile thumbs_up whatchutalkingabout_smile heart cake tounge_smile devil_smile omg_smile lightbulb thumbs_down kiss teeth_smile