Slavnost

17312
8710126173121
Autoři : Haasteren
Kolekce : Karikatury
Výrobci : Jumbo Jumbo
237,30 Kč
Původní cena: 339,00 Kč

Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost
Slavnost

Jak to vypadá v ulicích města při mimořádné společenské události, nám humorným způsobem ukazuje puzzle Slavnost od oblíbeného nizozemského karikaturisty Jana van Heesterena. 

Velké množství postaviček naznačuje, že událost je to opravdu důležitá, protože všichni obyvatelé jsou shromážděni na náměstí s pódiem, kde vesele vyhrává skupina hudebníků. Ve středu je postaven velký transparent, podává se občerstvení a vše provází spousta vtipných situací. V okně jednoho domu visí obraz krále a královny, což naznačuje, že může jít o korunovační slavnost, při které vypukl pěkný chaos. Bavte se, smějte se a relaxujte u skládání skvělého karikaturního obrazu!  

Výrobce Jumbo

Jumbo je značka skutečně Evropská - vždyť začátky této holandské firmy sahají až do půlky devatenáctého století! Heslem této firmy je "Posedlost kvalitou." Proces kontroly kvality začíná už při výběru motivů - Jumbo se specializuje na veselé obrázky předních současných umělců. Díky technologii DCM® je dosaženo přesnějších výseků a puzzle Slavnost se tak lépe skládají.


Vlastnosti produktu: Slavnost

Rozměry

68x49cm

Počet dílků

1000Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Slavnost

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    angel_smile shades_smile regular_smile thumbs_down sad_smile whatchutalkingabout_smile embaressed_smile thumbs_up confused_smile heart envelope omg_smile lightbulb tounge_smile devil_smile teeth_smile kiss cake wink_smile broken_heart