Skůtr u kolosea

32502192
8590878502192
Kolekce : Pohlednice
Výrobci : Dino Dino
125,00 Kč
Původní cena: 249,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Skůtr u kolosea

Puzzle Skútr u kolosea vás přenese do nejimpozantnější památky Starého Říma. Na černobílé fotografii vyniká žlutě zaparkovaná motorka a s římskou arénou tvoří tak zajímavý kontrast.

Při pohledu na gigantickou stavbu Kolosea v centru hlavního města Itálie si uvědomíme, o jakou mimořádnou architektonickou stavbu jde, vzhledem k tomu, že byla dokončena v roce 80 n.l. Prostorný amfiteátr měřil po obvodu neskutečných 500 metrů a vysoký byl 48,5 metrů. V nezvyklém tvaru elipsy bylo místo pro 50 tisíc diváků. Vlastní zápasiště pak s délkou 76 metrů a šířkou 46 metrů bylo chytře vymyšleno s důmyslným systémem schodišť a koridorů. V současné době se zachovalo pouhé torzo, které je však stále neodmyslitelným symbolem Říma.   

Výrobce Dino

Dino, autor puzzle "Skůtr u kolosea" je tradiční český výrobce puzzle a stolních her u nás. Vyvíjí vlastní Dino program puzzlí, her a obrázkových kostek už od roku 1995, ve kterém při zachování vysoké kvality respektuje jak kulturní, tak cenové zvyklosti zdejších trhů, jinými slovy kvalitní puzzle za dobrou cenu.


Vlastnosti produktu: Skůtr u kolosea

Rozměry

47 x 33 cm

Počet dílků

500Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Skůtr u kolosea

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    sad_smile tounge_smile cake embaressed_smile wink_smile broken_heart envelope shades_smile devil_smile lightbulb teeth_smile confused_smile kiss regular_smile angel_smile whatchutalkingabout_smile thumbs_up thumbs_down heart omg_smile