Sednout !

29675
4001689296759
Výrobci : Heye Heye
130,00 Kč
Původní cena: 259,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Sednout !

Takovou obrovskou chlupatou příšerku na puzzle Sednout ! by si jistě přály vaše děti, aby jí mohly dávat takové příkazy. Mít příšerku za psa, to můžou mít jen ti, kteří si náš obrázek s trpělivostí poskládají. 

Bílá vysoká příšera má neúměrně dlouhé ruce, ale o to kratší nohy. Její hlava má dvě černé oči jako důlky a úsměv jakoby přes celé tělo. Je skutečně vyvedená a vypadá, že by malou holčičku mohla poslechnout. Co říkáte? Zkuste také poručit velké bílé příšeře a berte ji s humorem, aby vás nestrašila ve vašich snech.

Výrobce Heye

Německý výrobce Heye baví tisíce spokojených zákazníků zajímavými motivy známých současných výtvarníků a karikaturistů už více než 40 let. Při skládání puzzle Sednout ! oceníte nejen zajímavý motiv, ale hlavně provedení jednotlivých dílků, které perfektně k sobě zapadají. Značka Heye totiž patří svoji kvalitou k naprosté špičce mezi výrobci puzzle.


Vlastnosti produktu: Sednout !

Rozměry

35 x 50 cm

Počet dílků

500Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Sednout !

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    teeth_smile thumbs_down angel_smile sad_smile confused_smile lightbulb devil_smile cake embaressed_smile tounge_smile envelope omg_smile wink_smile whatchutalkingabout_smile thumbs_up regular_smile heart shades_smile kiss broken_heart