Rozpustilá

501102
8590878501102
Kolekce : Děti
Výrobci : Dino Dino
132,30 Kč
Původní cena: 189,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Rozpustilá

Obrázky dětí patří vždy k těm nejkrásnějším. Tak i puzzle Rozpustilá nás přiláká k jeho složení jen při pohledu do zvídavých modrých očí dívenky s krásnými vlnitými světlými vlásky a šibalským úsměvem. Rukama si podepírá bradičku, aby zvýraznila emoce, které provází její rozpustilý výraz. Na sobě má modré džínové šaty s jedním rozepnutým ramínkem, což dodává celému obrázku originalitu dětské bezprostřednosti. Dětství trvá jen krátký okamžik, ale vzpomínky v podobě krásných obrázků našich dětí zůstanou napořád.

Výrobce Dino

Dino, autor puzzle "Rozpustilá" je tradiční český výrobce puzzle a stolních her u nás. Vyvíjí vlastní Dino program puzzlí, her a obrázkových kostek už od roku 1995, ve kterém při zachování vysoké kvality respektuje jak kulturní, tak cenové zvyklosti zdejších trhů, jinými slovy kvalitní puzzle za dobrou cenu.


Vlastnosti produktu: Rozpustilá

Rozměry

47 x 33 cm

Počet dílků

500

Velikost krabice

33,5 x 23 x 3,5 cmZatím žádný komentář

    Nový komentář k Rozpustilá

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    kiss angel_smile whatchutalkingabout_smile thumbs_up cake thumbs_down embaressed_smile heart lightbulb tounge_smile shades_smile wink_smile sad_smile broken_heart devil_smile teeth_smile regular_smile confused_smile envelope omg_smile