Rodinka slonů

29458
4001689294588
Kolekce : Ethnic
Výrobci : Heye Heye
185,00 Kč
Původní cena: 369,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Rodinka slonů

Největšího suchozemského savce, který přináší štěstí a je symbolem moudrosti, získáte složením puzzle Rodinka slonů. Zvířata jsou vyobrazena originálním stylem s barevným pozadím, tvořící fantastické znázornění ptáků. Všimneme si, že zvednuté ucho slonice má růžovou barvu a malé slůně světle modrou, zatímco těla obou zvířat jsou tmavě modrá až černá a symbolizují jedinečným způsobem exotickou krásu afrických divokých zvířat. V zahnuté poloze, obepínající kmen keře, je zdůrazněn nejcharakterističtější znak slona chobot, který má stejnou funkci jako lidská ruka. 

Tinga Tanga African Art je výtvarný styl unikátního umění z jižní Tanzánie, které vyvinul v druhé polovině 20. století Edward Said Tingating (1932-1972). Motivy obrazů vycházejí z africké přírody a odhalují hluboké pouto člověka s přírodou. Jsou malované převážně na plátna olejovými rozpouštědlovými barvami a oblíbené na celém světě pro svoji jednoduchou eleganci. 

Výrobce Heye

Německý výrobce Heye baví tisíce spokojených zákazníků zajímavými motivy známých současných výtvarníků a karikaturistů už více než 40 let. Při skládání puzzle Rodinka slonů oceníte nejen zajímavý motiv, ale hlavně provedení jednotlivých dílků, které perfektně k sobě zapadají. Značka Heye totiž patří svoji kvalitou k naprosté špičce mezi výrobci puzzle.


Vlastnosti produktu: Rodinka slonů

Rozměry

68x48cm

Počet dílků

1000Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Rodinka slonů

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    wink_smile envelope regular_smile angel_smile broken_heart embaressed_smile whatchutalkingabout_smile kiss sad_smile heart lightbulb confused_smile cake thumbs_down teeth_smile thumbs_up shades_smile omg_smile tounge_smile devil_smile