Rio

16243
5900511162431
Kolekce : Pohádky
Výrobci : Trefl Trefl
125,30 Kč
Původní cena: 179,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Rio

Pokud máte rádi papoušky, potom Vás jistě potěší motiv na puzzle Rio, který pochází z 2. dílu animované komedie z roku 2014 a jenž navazuje na 1. díl z roku 2011. Příběh dvou papoušků jménem Blu a Perla se odehrává v exotické Brazílii, samotném srdci Ria de Janeira. 

Papoušci žijí poklidným městským životem a s nimi tam postupně vyrůstají jejich tři děti. Musí se naučit žít jako opravdoví ptáci, a proto učiní zásadní rozhodnutí a vyrazí na rodinný výlet do amazonské džungle. Zde se nečekaně setkají se svými příbuznými a skončí tím jejich přesvědčení, že jsou posledními modrými papoušky na světě. Také musí čelit protivníkům a vyhnout se ďábelským plánům mstivého kakadu Nigela. 

Výrobce Trefl

Puzzle "Rio" je od největšího polského výrobce puzzle Trefl, který dělá levné a přitom velmi kvalitní puzzle už od roku 1985.


Vlastnosti produktu: Rio

Rozměry

41 x 28 cm

Počet dílků

100Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Rio

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    wink_smile whatchutalkingabout_smile shades_smile lightbulb confused_smile omg_smile kiss angel_smile regular_smile broken_heart heart embaressed_smile thumbs_up thumbs_down envelope devil_smile sad_smile teeth_smile tounge_smile cake