Qubix

130
5900221001303
Témata her : Znalostní hra
Výrobci her : Granna Granna
Věková kategorie : od 4 do 7 od 4 do 7
Obtížnost : Střední Střední
Míra náhody : Mírná Mírná
Komunikace : Střední Střední
Strategie : Střední Střední
250,00 Kč
Původní cena: 499,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Qubix

O hře:

Hledáte logickou hru pro celou rodinu, která procvičí vaše mozkové závity a prostorovou představivost? Qubix je pro vás ta pravá volba!

Jak se hraje:

Hra je určena pro 2-5 hráčů od 7-mi let. Každý hráč dostane svou herní destičku, na které si odkládá své dřevěné kostičky a také zde má schéma tvarů, které se bude snažit jejich pomocí vytvořit. Destičky jsou oboustranné, na jedné straně je jednodušší verze, na druhé těžší. Každý hráč si také umístí jeden žeton na bodovací stupnici, po které se budou postupně posouvat.
Nejdříve se uprostřed stolu vytvoří z dřevěných dílků centrální základ podle návodu. Na tento základ pak mohou hráči umisťovat své barevné kostičky a vytváří tak velkou krychli. Hráči získají body za to, když se jim podaří vytvořit obrazec ze stejně barevných dílků podle nákresu, který mají na své herní ploše. Celkem je zde 6 obrazců a jejich náročnost se postupně zvyšuje. Na herní desce je také hned napsáno, kolik bodů za daný obrazec hráč získá. Ostatní soupeři však mohou kazit hráčovu snahu tím, že do krychle přidávají svoje dílky a znemožňují tak hráči daný obrazec vytvořit. Hodnotí se vždy pohled na krychli seshora. Hra končí ve chvíli, kdy jsou umístěny všechny dílky. Vyhrává ten hráč, který na bodové stupnici získal nejvíce bodů.

Velkým plusem hry je její variabilita. Máte možnost škodit svým soupeřům nebo naopak víc hrát jen sám za sebe a užít si poklidnější hru. Hra poskytuje velký prostor pro strategické plánování a navíc opravdu dobře procvičí vaši prostorovou představivost. Proto je vynikající volbou pro rodiny se staršími dětmi.

Obsah:

75 dřevených prvků

5 oboustranných hracích ploch

bodovací plocha

5 ukazatelů bodování

návod

 


Vlastnosti produktu: Qubix

Délka hraní

30 min.

Věk (od)

7

Věk (do)

99

Počet hráčů

2-5Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Qubix

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    embaressed_smile regular_smile envelope heart angel_smile whatchutalkingabout_smile tounge_smile shades_smile broken_heart wink_smile lightbulb devil_smile teeth_smile sad_smile thumbs_up confused_smile cake omg_smile kiss thumbs_down