Princezny

4916199
5900511161991
Kolekce : Pohádky
Výrobci : TreflTrefl
125,30 Kč
Původní cena: 179,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Princezny

Další vstupenku do pohádky vám zprostředkuje puzzle Princezny. S dvěma krásnými dívkami s dlouhými vlasy se zastavte u altánku v rozkvetlé zahradě. Obě jsou bojovnice ze známých pohádek "Princezna na vlásku" a "Rebelka" od Walta Disneye.

Rusovlasá a impulsivní Merida je zkušená lučištnice a dcera krále Ferguse. Činy této princezny rozpoutají chaos v království, když se rozhodne jít svojí vlastní cestou a díky své odvaze dokáže zlomit děsivou kletbu. Také Locika s velmi dlouhými kouzelnými vlasy dokáže svoji nebojácnost, když je unesena z hradu svých rodičů a zamčena v tajné věži, odkud ji vysvobodí až bandita Evžen. Krásné a půvabné princezny jsou zároveň rázné a mazané a poradí si s každou těžkostí.

Výrobce Trefl

Puzzle "Princezny" je od největšího polského výrobce puzzle Trefl, který dělá levné a přitom velmi kvalitní puzzle už od roku 1985.


Vlastnosti produktu: Princezny

Rozměry

41 x 28 cm

Počet dílků

12Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Princezny

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    wink_smilewhatchutalkingabout_smileshades_smilelightbulbconfused_smileomg_smilekissangel_smileregular_smilebroken_heartheartembaressed_smilethumbs_upthumbs_downenvelopedevil_smilesad_smileteeth_smiletounge_smilecake