Princezny

16180
5900511161809
Kolekce : Pohádky
Výrobci : Trefl Trefl
125,30 Kč
Původní cena: 179,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Princezny

Všude rozkvétají květiny, létají motýlci a ptáci zpívají. Na zelené louce odpočívají dvě půvabné princezny, jejichž dlouhé bohaté šaty se vznáší ve svěžím vzduchu barevné přírody. I růžový zámek v dálce je zahalen v jasné modré záři. Splní se kráskám jejich jarní očekávání? To vám odhalí puzzle Princeznykteré opět nezklame žádnou malou milovnici disneyovských princezen.

Macecha a dvě nevlastní sestry, princ, bál a Popelka. Má krásné žluté vlasy a šaty modré jako nejjasnější nebe. V nich se dočká svého štěstí, i když jí ho doma nepřejí. Tiana má černé vlasy a její tmavá pleť vyniká ve světlých hustě nařasených šatech. V ruce drží žabáka, který není jen tak obyčejný a dívka správně očekává, že se promění v krásného prince. Obě hrdinky z pohádek Popelka a Princezna a žabák budou po složení puzzle zdobit nejeden holčičí pokojík.  

Výrobce Trefl

Puzzle "Princezny" je od největšího polského výrobce puzzle Trefl, který dělá levné a přitom velmi kvalitní puzzle už od roku 1985.


Vlastnosti produktu: Princezny

Rozměry

41 x 28 cm

Počet dílků

100Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Princezny

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    wink_smile whatchutalkingabout_smile shades_smile lightbulb confused_smile omg_smile kiss angel_smile regular_smile broken_heart heart embaressed_smile thumbs_up thumbs_down envelope devil_smile sad_smile teeth_smile tounge_smile cake