Požární poplach

17279
8710126172797
Autoři : Haasteren
Kolekce : Karikatury
Výrobci : Jumbo Jumbo
160,30 Kč
Původní cena: 229,00 Kč

Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost
Požární poplach

Jak vypadá zásah hasičů v podání populárního karikaturisty Jana van Haasterena vidíte na puzzle Požární poplach. Opět se výborně pobavíte při skládání humorného obrázku, na kterém plní požárníci svoji povinnosti opravdu bláznivým způsobem. 

Hned si všimneme, že tam, kde požár vypukl, se vlastně vůbec nehasí. Zato celá řada hasičů postupuje po požárním žebříku ke sličné slečně o poschodí výše. Jeden z nich má dokonce v ruce kytici. Popletení hasiči obrátili proud vody na okolo jdoucího pána a jeden z nich se zamotal do dlouhé požární hadice. Na každém kousku obrázku najdete kousek vtipné události, každá z mnoha postaviček vypráví svůj jedinečný legrační příběh jen svým výrazem či postojem. Celkový výsledek je tak působivý, že rozesměje každého a my vám přejeme skvělý zážitek při skládání! 

Výrobce Jumbo

Jumbo je značka skutečně Evropská - vždyť začátky této holandské firmy sahají až do půlky devatenáctého století! Heslem této firmy je "Posedlost kvalitou." Proces kontroly kvality začíná už při výběru motivů - Jumbo se specializuje na veselé obrázky předních současných umělců. Díky technologii DCM® je dosaženo přesnějších výseků a puzzle Požární poplach se tak lépe skládají.


Vlastnosti produktu: Požární poplach

Rozměry

49x35cm

Počet dílků

500Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Požární poplach

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    angel_smile shades_smile regular_smile thumbs_down sad_smile whatchutalkingabout_smile embaressed_smile thumbs_up confused_smile heart envelope omg_smile lightbulb tounge_smile devil_smile teeth_smile kiss cake wink_smile broken_heart