Podzimní Tatry

37190
5900511371901
Kolekce : Příroda
Výrobci : Trefl Trefl
139,30 Kč
Původní cena: 199,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Podzimní Tatry

Puzzle Podzimní Tatry ukazuje, že příroda je zde v tomto ročním období skutečně nejkrásnější. Příroda je kouzelně zabarvená tisíci barvami, až oči přechází. Počasí je ustálené na příjemných teplotách a vy si můžete vychutnávat pohledy na vrcholy štítů i celou podtatranskou oblast. Pokud hory navštívíte, budete spokojeni a plni zážitků a určitě i skládání jejich obrázku vás bude bavit.

Vysoké Tatry jsou nejvyšším pohořím na Slovensku. Na podzim je v nich neobyčejná atmosféra. Barevné listí stromů ostře kontrastuje s panenskou čistotou prvního sněhu, který pomalu pokrývá skalnaté štíty. Pohoří Tatry jsou součástí Karpatského oblouku, leží na severu Slovenska a jihu Polska. Nejvyšší pohoří Gerlachovský štít má výšku 2655 metrů.  

 

 

 

Výrobce Trefl

Puzzle "Podzimní Tatry" je od největšího polského výrobce puzzle Trefl, který dělá levné a přitom velmi kvalitní puzzle už od roku 1985.


Vlastnosti produktu: Podzimní Tatry

Rozměry

48x34 cm

Počet dílků

500Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Podzimní Tatry

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    wink_smile whatchutalkingabout_smile shades_smile lightbulb confused_smile omg_smile kiss angel_smile regular_smile broken_heart heart embaressed_smile thumbs_up thumbs_down envelope devil_smile sad_smile teeth_smile tounge_smile cake