Plechovky

14835
8412668148352
Kolekce : Kuchyně
Výrobci : Educa Educa
160,30 Kč
Původní cena: 229,00 Kč

Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost
Plechovky

Kdo se zabývá sběratelstvím, bude se mu líbit puzzle Plechovky a také skládání tohoto barevného obrázku s různými nápojovými pikslami. Vidíme zde plechovky od oblíbených nápojů, jako je např. Fanta, Red Bull, Cola, SPA, Sprite a mnoha dalších. Nápojová plechovka je nejběžnější malospotřebitelský obal pro nápoje. Tato válcová nádoba na pití je vyrobena z hliníku nebo bílého plechu a je uzavřena víčkem, které se před pitím odtrhne nebo promáčkne. Nejběžnější velikost plechovek je 0,33 litru 0,5 litru. První nápojové plechovky se začaly prodávat v roce 1958.

Lepidlo zdarma

U puzzle "Plechovky" je v krabici přiloženo zdarma lepidlo.

Výrobce Educa

Puzzle od výrobce Educa ze španělské Barcelony jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších puzzle dneška. Jednotlivé puzzle jsou raženy z pevné desky, jejíž kvalitní provedení zabraňuje tvorbě známého papírového prachu. Zákazníci také mohou ocenit službu garance ztraceného dílku, kdy je chybějící dílek doposlán. I to může být důvod, proč puzzle Plechovky koupit.


Vlastnosti produktu: Plechovky

Rozměry

46x30cm

Počet dílků

1000Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Plechovky

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    angel_smile shades_smile regular_smile thumbs_down sad_smile whatchutalkingabout_smile embaressed_smile thumbs_up confused_smile heart envelope omg_smile lightbulb tounge_smile devil_smile teeth_smile kiss cake wink_smile broken_heart