New York svítící

16181
4005556161812
275,00 Kč
Původní cena: 549,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

New York svítící

Pohlednice z nejlidnatějšího města Spojených států na puzzle New York svítící vás mile překvapí. Puzzle má totiž speciální efekt - když vy zhasnete, váš složený obraz se rozsvítí! Puzzle vám přinese domů stylovou atmosféru velkoměsta, které nikdy nespí.

Uprostřed obrazu charakterizuje obří New York hrdě vztyčená ruka Sochy svobody. Korunka s jejími sedmi ostny vysílá svobodu do sedmi kontinentů a její pochodeň je symbolem pokroku. Architektonickou ikonu představuje nejznámější mrakodrap Chrysler Building. Díky své nádherné špičce a velkoleposti je považován za nejkrásnější výškovou budovu vůbec. Nejslavnější mrakodrap Empire State Building navštěvují rekordní počty turistů - září ve dne v noci stále jako maják. Brooklynský most spojuje Manhattan a Brooklyn a je nejstarším visutým ocelovým mostem na světě. Times Square je známá jako "křižovatka světa" mezi Broodwayí a Manhattanem se spoustou neónových reklam a světel a ulic zaplněných žlutými taxíky. New York nabízí spoustu zajímavých míst, která stojí za to navštívit. 

Výrobce Ravensburger

Ravensburger, výrobce puzzle New York svítící, je snad nejrespektovanější značkou puzzle na světě už více než 125 let . Inovativní nápady a špičková kvalita je vidět na každém jejich produktu, proto si skládání tohoto puzzle o 1200 dílcích užije celá rodina.

Rozměry

78 x 55 cm

Počet dílků

1200Zatím žádný komentář

    Nový komentář k New York svítící

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    broken_heart embaressed_smile sad_smile envelope wink_smile shades_smile angel_smile confused_smile regular_smile thumbs_up whatchutalkingabout_smile heart cake tounge_smile devil_smile omg_smile lightbulb thumbs_down kiss teeth_smile