Neuschwanstein, Německo

29735
4001689297350
Kolekce : Pohlednice
Výrobci : Heye Heye
200,00 Kč
Původní cena: 399,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Neuschwanstein, Německo

Svislé panoramatické puzzle Neuschwanstein, Německo ukazuje velkolepost zámku, umístěného na vysokém skalnatém vrchu v bavorských Alpách. Pokud jste jej již někdy navštívili, máte jistě doma jeho pohlednici a tu si nyní téměř metr vysokou můžete vlastnoručně poskládat a získat ji navždy na stěnu vašeho interiéru. 

Zámek Neuschwanstein je přímo pohádkovou kulisou, postavenou v různých architektonických stylech. O jeho podobu se postaral bavorský král Ludvík II., podivínský vladař, který ukončil svůj život sebevraždou na nedalekém jezeře. Zanechal však po sobě opravdový skvost - ohromující stavbu, prolínající fantazii s realitou. Není divu, že se stal zámek prvotřídní turistickou atrakcí a posloužil jako hrad Šípkové Růženky v Disneylandu. 

Výrobce Heye

Německý výrobce Heye baví tisíce spokojených zákazníků zajímavými motivy známých současných výtvarníků a karikaturistů už více než 40 let. Při skládání puzzle Neuschwanstein, Německo oceníte nejen zajímavý motiv, ale hlavně provedení jednotlivých dílků, které perfektně k sobě zapadají. Značka Heye totiž patří svoji kvalitou k naprosté špičce mezi výrobci puzzle.


Vlastnosti produktu: Neuschwanstein, Německo

Rozměry

32,6x94,5 cm

Počet dílků

1000Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Neuschwanstein, Německo

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    embaressed_smile regular_smile envelope heart angel_smile whatchutalkingabout_smile tounge_smile shades_smile broken_heart wink_smile lightbulb devil_smile teeth_smile sad_smile thumbs_up confused_smile cake omg_smile kiss thumbs_down