Mont Saint Michel

532311
8590878532311
Kolekce : Příroda
Výrobci : Dino Dino
279,30 Kč
Původní cena: 399,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Mont Saint Michel

Máte-li rádi neobvyklé přírodní útvary, nenechte si ujít puzzle Mont Saint Michel s motivem krásného žulového ostrůvku s opevněním a klášterním kostelem na pobřeží Normandie. Magický klášter harmonicky spojuje modrou oblohu s modrým mořem.

Ostrov, nesoucí jméno archanděla Michaela, se nachází v severozápadní Francii ve stejnojmenném zálivu. Je považovaný za jeden z divů západního světa - už více než tisíc let opatství a chrám navštěvují milióny poutníků. Od roku 1879 je vlastně poloostrovem, neboť pro lepší přístup turistů byl náspem propojený s pevninou. Hora svatého Michaela se také pyšní největším rozdílem mezi výškou mořské hladiny při přílivu a odlivu v Evropě, což je asi 14 metrů. 

Výrobce Dino

Dino, autor puzzle "Mont Saint Michel" je tradiční český výrobce puzzle a stolních her u nás. Vyvíjí vlastní Dino program puzzlí, her a obrázkových kostek už od roku 1995, ve kterém při zachování vysoké kvality respektuje jak kulturní, tak cenové zvyklosti zdejších trhů, jinými slovy kvalitní puzzle za dobrou cenu.


Vlastnosti produktu: Mont Saint Michel

Rozměry

66 x 47 cm

Počet dílků

1000Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Mont Saint Michel

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    wink_smile whatchutalkingabout_smile shades_smile lightbulb confused_smile omg_smile kiss angel_smile regular_smile broken_heart heart embaressed_smile thumbs_up thumbs_down envelope devil_smile sad_smile teeth_smile tounge_smile cake