Loto dům

2069
5900221020694
Témata her : Znalostní hra
Výrobci her : Granna Granna
Věková kategorie : od 0 do 3 let od 0 do 3 let
Obtížnost : Snadná Snadná
Míra náhody : Mírná Mírná
Komunikace : Rozhodující Rozhodující
Strategie : Žádná Žádná
100,00 Kč
Původní cena: 199,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Loto dům

Jak to vypadá u nás v domě? Vím, že plyšový medvídek patří ke mně do pokojíčku. Ale kam patří květináč, zubní pasta nebo konvička na čaj? Dokážete správně zařadit všechny předměty na své místo?

Jak se loto hraje:

Loto je hra 2 a více hráčů od 2 let. Je množství variant, jak se dá hra hrát. Principem je přiřazovat obrázky různých předmětů do správných místností. Uvnitř krabice naleznete 4 velké obrázky místností – dětský pokoj, kuchyně, koupelna a obývací pokoj. Na 24 malých kartičkách jsou obrázky předmětů, které se v těchto místnostech nachází. Děti přiřazují obrázky do správných místností. Položte všechny kartičky předmětů lícem dolů. Každý hráč si vybere jednu destičku pokoje, kterou si položí před sebe. Začínající hráč odkryje jeden předmět. Pokud je na jeho destičce, smí si ho nechat. Pokud ne, vrátí ho zpět a otočí lícem dolů. Vítězí ten, kdo jako první najde všechny předměty, které patří na jeho desku.

Při této hře si děti procvičí logické myšlení a paměť. Menší děti si také mohou rozšířit svou slovní zásobu. Karty jsou z tvrdého kartonu, takže se jen tak nezničí.

Obsah:

  • 4 velké obrázky
  • 24 malých obrázků

 


Vlastnosti produktu: Loto dům

Délka hraní

20 min.

Věk (od)

2

Věk (do)

99

Počet hráčů

1-4Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Loto dům

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    wink_smile envelope regular_smile angel_smile broken_heart embaressed_smile whatchutalkingabout_smile kiss sad_smile heart lightbulb confused_smile cake thumbs_down teeth_smile thumbs_up shades_smile omg_smile tounge_smile devil_smile