Kosatce

532168
8590878532168
Autoři : Van Gogh
Kolekce : Moře a oceány
Výrobci : Dino Dino
200,00 Kč
Původní cena: 399,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Kosatce

Milujete-li květiny a slavné malíře, nenechte si ujít puzzle Kosatce, jednu z mnoha maleb od holandského postimpresionistického umělce Vincenta van Gogha. Obraz namaloval těsně před svojí smrtí jako olej na plátně a v roce 1987 byl prodán za tehdy rekordních téměř 54 milionů dolarů.

Vincent van Gogh (1853-1890) patří k nejslavnějším malířům na světě, přestože za svého života prodal pouze jeden obraz.Jeho sláva začala stoupat až několik let po jeho smrti, zejména po velké výstavě v Paříži v roce 1901. Gogh na svých obrazech používal kontrastní barvy, nejčastěji modrou a oranžovou. Kresbu s kosatci nazval "hromosvodem pro svoji nemoc". Umělec trpěl totiž těžkou duševní chorobou a věřil, že tímto obrazem zarazí rozvoj svojí nemoci. 

 

Výrobce Dino

Dino, autor puzzle "Kosatce" je tradiční český výrobce puzzle a stolních her u nás. Vyvíjí vlastní Dino program puzzlí, her a obrázkových kostek už od roku 1995, ve kterém při zachování vysoké kvality respektuje jak kulturní, tak cenové zvyklosti zdejších trhů, jinými slovy kvalitní puzzle za dobrou cenu.


Vlastnosti produktu: Kosatce

Rozměry

66 x 47 cm

Počet dílků

1000Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Kosatce

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    embaressed_smile regular_smile envelope heart angel_smile whatchutalkingabout_smile tounge_smile shades_smile broken_heart wink_smile lightbulb devil_smile teeth_smile sad_smile thumbs_up confused_smile cake omg_smile kiss thumbs_down