Kočičky

16198
5900511161984
Kolekce : Pohádky
Výrobci : Trefl Trefl
125,30 Kč
Původní cena: 179,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Kočičky

Hrdinové kreslené pohádky "Littlest Pet Shop" na puzzle Kočičky vypráví o tom, jaké nevídané zmatky mohou nastat v mňau domku. Hlavní postava, dospívající dívenka, je však šikovná a mazaná a hlavně rozumí řeči zvířat a nachází s nimi společné zájmy. Udělá vždy vše pro to, aby nastalý zmatek zvládla a pokládá za samozřejmost, že se daný problém vyřeší. 

Když si budete dávat pozor na svoje mazlíčky, vždycky budete vědět, co vám chtějí říci, co potřebují a po čem touží. Často zlobí stejně jaké malé děti, hádají se i perou nebo neví, co si vzít na sebe. Kolikrát ale stačí je jen obejmout. Kočičky a kocourkové jsou roztomilí a v mňau domku mají všechno, co potřebují.  

Výrobce Trefl

Puzzle "Kočičky" je od největšího polského výrobce puzzle Trefl, který dělá levné a přitom velmi kvalitní puzzle už od roku 1985.


Vlastnosti produktu: Kočičky

Rozměry

41 x 28 cm

Počet dílků

100Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Kočičky

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    wink_smile whatchutalkingabout_smile shades_smile lightbulb confused_smile omg_smile kiss angel_smile regular_smile broken_heart heart embaressed_smile thumbs_up thumbs_down envelope devil_smile sad_smile teeth_smile tounge_smile cake