Čas oběda

3771
8698543137714
Autoři : Dianne Dengel
Kolekce : Venkov
Výrobci : Perre Perre
349,30 Kč
Původní cena: 499,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Čas oběda

Teplo rodinného krbu, klid a pohoda, to je obrázek šťastného, láskyplného domova na puzzle Čas oběda. Z kresby přímo sálá lidové venkovské štěstí obyčejných lidí, kteří zasedli ke skromnému rodinnému obědu se čtyřmi malými dětmi, starými rodiči i pejskem pod stolem. Americká umělkyně Dianne Dengel (1939-2012)sama pocházela z velmi chudé rodiny. Tvrdě musela pracovat, aby si mohla zakoupit olejové barvy, i její "malování prsty" na kousky papíru vzniklo z nutnosti, neboť si nemohla dovolit štětce a plátno. Přesto se díky svému výjimečnému nadání proslavila a kromě obrazů vytvářela i látkové panenky a svá díla vystavovala po celém světě.

Výrobce Perre

Perre je největší turecký výrobce puzzle mající v nabídce téměř tři stovky motivů z oblastí umění, kultury, pamětihodností či nádherných scenérií z venkova, divočiny či městská zátiší. V pevné krabici najdete kromě puzzle Čas oběda také praktický stojánek na opření skládané předlohy.


Vlastnosti produktu: Čas oběda

Rozměry

99x48cm

Počet dílků

1500

Velikost krabice

36x25x5cmZatím žádný komentář

    Nový komentář k Čas oběda

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    wink_smile whatchutalkingabout_smile shades_smile lightbulb confused_smile omg_smile kiss angel_smile regular_smile broken_heart heart embaressed_smile thumbs_up thumbs_down envelope devil_smile sad_smile teeth_smile tounge_smile cake